Dato Navn
Ons 23 Okt
kl 20:00 - 21:00
Gratis basistrening for medlemmer
Utleira IL   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Basistrening har fokus på styrke,…
Ons 23 Okt
kl 20:30 - 21:45
Standard & Latin 1
OSI Dans   Dans   Sandakerveien 116 Startdato 21. august - sluttdato 9. oktober
Ons 23 Okt
kl 20:30 - 22:00
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 23 Okt
kl 20:30 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 23 Okt
kl 20:45 - 21:45
Pool session 23. October
Øyvind Sigmundson Schøyen   Kajakk   Trimveien 4 Welcome all to the pool session! 🎉Sign-up links…
Ons 23 Okt
kl 21:30 - 23:00
TSI Ishockey
Tromsø ishall   Ishockey   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 16:00 - 19:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 16:00 - 19:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 16:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 24 Okt
kl 16:30 - 17:30
Bli sprekere ute - tirsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Charlottenlund aktivitets- og friluftsområde BLI SPREKERE UTE er en effektiv og morsom styrke-…
Tor 24 Okt
kl 17:00 - 18:00
Friidrettstrening
Kalandseid IL - Friidrett   Friidrett   Friidrettstrening 1.-7. klasse. 
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Nedre Dalgate Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 20:00
Åpen kiosk Vidotta
Enebakk IF - Fotball   Fotball   Strandaveien 10
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 2, 24.-25. oktober
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr…
Tor 24 Okt
kl 18:30 - 19:45
TSI Dansademika
Aerobicsalen Kraft 1   Dans   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 19:00 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Tor 24 Okt
kl 19:00 - 21:30
Lansering: Hele året i kjoler
  Julie Eges gate 6 Velkommen til boklansering og mannekengoppvisning…
Tor 24 Okt
kl 19:15 - 21:30
Cubansk Salsa 1
OSI Dans   Dans   Trimveien 4 Startdato 22. august - sluttdato 24. oktober
Tor 24 Okt
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er på…
Tor 24 Okt
kl 20:00 - 21:30
TSI TRULLE
Tromsøbadet   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Tor 24 Okt
kl 20:30 - 22:00
TSI Ultimate
Parketten Kraft 2   Annet   For mer informasjon om denne treningen, se…
Tor 24 Okt
kl 20:30 - 22:00
TSI SURK
Tromsøbadet   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 24 Okt
kl 20:30 - 21:45
Cubansk Salsa 3
OSI Dans   Dans   Trimveien 4 Startdato 22. august - sluttdato 24. oktober
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
Advanced Training
  Eikenga 4
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
Beginner+ training
  Eikenga 4
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
New beginner training
  Eikenga 4
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 25 Okt
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica Spend your time as you wish, either doing solo…
Fre 25 Okt
kl 14:00 - 22:00
Tur til Lyngdal
Øyvind Sigmundson Schøyen   Kajakk   Oskar har sagt seg villig til å vise oss de…
Fre 25 Okt
kl 15:00 - 15:00
Storm-Trening
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Dressur   Stasjonsgoto 43 Det nærmer seg slutten på sesongen og…
Fre 25 Okt
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Fre 25 Okt
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 2   Basket   For mer informasjon om denne treningen,…
Fre 25 Okt
kl 16:30 - 18:00
Cubansk Salsa 2
OSI Dans   Dans   Trimveien 4 Startdato 23. august - sluttdato 25. oktober
Fre 25 Okt
kl 17:30 - 20:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Fre 25 Okt
kl 18:00 - 20:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Fre 25 Okt
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 12
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 17. Okt 2019
Påmelding for Gutter 12 (f. 2007)Fredag 25.…
Fre 25 Okt
kl 18:00 - 20:00
5 Things to Avoid While Preparing For IIT
  Arrangement   Australia You might have heard that 'prevention is…
Fre 25 Okt
kl 18:00 - 20:00
Rema 1000 Skjærgårdscup 2019
Langesund IF - Fotball   Fotball   Skjærgårdshallen Rema 1000 Skjærgårdscup er en…
Lør 26 Okt
kl 00:00 - 23:30
[Team series T1]: Serierunde 1 / Series round 1
Badminton   Badminton  
Lør 26 Okt
kl 08:00 - 18:00
Zorro Cup 2
Oslo Fekteklub   Kampsport   Hovseterhallen, Hovseterveien 74 Ungdomsseriens stevne nr. 2, arrangers…
Lør 26 Okt
kl 08:30 - 18:00
Klubbtur til Rush Drammen
Ål IL - Alpint   Annet   Hei og Hopp😁Her kommer litt…
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 19:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 6
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 16. Okt 2019
Påmelding for Jenter 6 (f.…
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 19:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 6
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 16. Okt 2019
Påmelding for Gutter 6 (f.…
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 18:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Påmeldingsfrist: 24. Okt 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 18:30
Uke 43: Minirunde 2
 
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 12:30
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 16:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Seljestadhallen
Påmeldingsfrist: 23. Okt 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 17:00
Alta bedriftsfotball 5er turnering
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skoleveien 6
Påmeldingsfrist: 20. Okt 2019
Alta bedriftsfotball – fotballturnering 5er…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 18:00
Vestfold Idrettsfestival
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Annet   Husebygrenda 60, Velkommen til årets morsomste turnering for…
Lør 26 Okt
kl 12:30 - 14:00
TSI Karate
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
Lør 26 Okt
kl 14:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Søn 27 Okt
kl 08:00 - 19:00
HA løpsfestival Ottestadstien rundt
Ottestad IL - Ski   HA løpsfestival Ottestadstien Rundt -…
Søn 27 Okt
kl 10:00 - 13:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 27 Okt
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Søn 27 Okt
kl 12:00 - 18:00
Bli kjent tur med OSI friluft - Åpent for ALLE
OSI Friluft   Annet   Heii,Da er det snart klart for første tur…
Søn 27 Okt
kl 12:30 - 13:30
Stange Energi-sprinten
Ottestad IL - Ski   Ottestadhallen, Gubberudvegen 40 Søndag 27. oktober 2019 har Ottestad IL…
Søn 27 Okt
kl 13:00 - 15:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Søn 27 Okt
kl 14:30 - 16:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 27 Okt
kl 15:00 - 18:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 27 Okt
kl 15:00 - 17:00
Kongsvinger - Ski
A-lag   Ishockey   Velkommen til ny seriekamp i Kongshallen!
Søn 27 Okt
kl 16:00 - 18:00
Kamp BLNO K, Ullern-Asker Aliens
  Ullern videregående skole
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 19:30
TSI Kajakkpolo
Tromsøbadet   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 20:00
Vinterserien 2019/2020 - Bibelskolen Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Østerhusmonen 81
Påmeldingsfrist: 2. Okt 2019
Informasjon om serien: 5-er fotballKamp ca.…
Søn 27 Okt
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Man 28 Okt
kl 10:30 - 13:00
Trening på dagtid m/åpen kiosk
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 10.30-11.30 Sterk og stødig Trenger…
Man 28 Okt
kl 14:30 - 16:30
Inkluderende idrett
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Gratis lavterskel tilbud for barn i…
Man 28 Okt
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 28 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 28 Okt
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 28 Okt
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 28 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 28 Okt
kl 18:00 - 20:00
Høstcup 2019 Bedriftsbowling
Telenor BIL - Skien   Bowling   DownTown Bowling PULJETIDERMandag kl. 17.00 og 19.00Tirsdag kl.…
Man 28 Okt
kl 19:15 - 20:15
Intervalltrening løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6 Løpetrening for de fleste nivåer,…
Man 28 Okt
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Man 28 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 29 Okt
kl 11:00 - 13:00
Gågruppe
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Å gå tur er noe av det beste vi kan…
Tir 29 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 2.løp Birkenlund
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Heia snuplass Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie innefotball Håkons Hall
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45
Påmeldingsfrist: 14. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 20:00
Test aktivitet
Vigrestad Idrettsklubb   Test Tor
Tir 29 Okt
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…
Tir 29 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 29 Okt
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 24. Okt 2019
Kanonballturnering 2Vi ønsker velkommen…
Tir 29 Okt
kl 21:00 - 23:00
Advanced training
  Eikenga 4
Tir 29 Okt
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Tir 29 Okt
kl 22:00 - 00:00
New beginner course
  Eikenga 4
Påmeldingsfrist: 29. Okt 2019
Tir 29 Okt
kl 22:00 - 00:00
Beginner+ training
  Eikenga 4
Påmeldingsfrist: 29. Okt 2019
Ons 30 Okt
kl 09:45 - 13:00
Trening på dagtid m/åpen kiosk
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 09.45-10.15 Yoga for godt voksne (Enjoyballroom)…
Ons 30 Okt
kl 17:30 - 19:30
Bedriftsserie Skyting 19/20
Telemark bedriftsidrettskrets   Skyting   Er du bedriftsidrettslag eller individuell? Begge…
Ons 30 Okt
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 30 Okt
kl 18:00 - 21:30
Avslutning G14
Måndalen IL   Fotball  
Ons 30 Okt
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 30. oktober kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 30 Okt
kl 19:00 - 14:00
Skudeneshavn Internasjonale Litteratur- og Kulturf
  Skudeneshavn Skudeneshavn Internasjonale Litteratur- og…
Ons 30 Okt
kl 19:00 - 21:00
Vintertrening - Brekkåsen idrettsbarnehage
Melhus IL - Orientering   Orientering  
Ons 30 Okt
kl 20:00 - 21:00
Gratis basistrening for medlemmer
Utleira IL   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Basistrening har fokus på styrke,…
Tor 31 Okt
kl 13:00 - 15:00
Demoaktivitet
Ål IL   Speedway   Trondheimsveien 184 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur…
Tor 31 Okt
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 18:00
Friidrettstrening
Kalandseid IL - Friidrett   Friidrett   Friidrettstrening 1.-7. klasse. 
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 31 Okt
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 3, 31.oktober-1.november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 3,…
Tor 31 Okt
kl 18:00 - 22:00
Oktober-treff. Tema: Kropp
  Treff for lesesirkelen vår. Inspirert av…
Tor 31 Okt
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 31 Okt
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er på…
Tor 31 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tor 31 Okt
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Tor 31 Okt
kl 21:00 - 23:00
New beginner course
  Eikenga 4
Fre 1 Nov
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 2   Basket   For mer informasjon om denne treningen,…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 20:00
Haaland Cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   Annet   Haaland Bedriftsidrettslag har igjen den store…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 15:00
Mälarcupen
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 15. Okt 2019
Mälarcupen 2019 - November 1-3Invägning…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 21:00
Test for tid
Per Markus Edvardsen  
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 20:30
Swing-Rock
Geir Midtgard   Dans   Swing-Rock nybegynner kurs, del 1
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 14:00
Treningsamling Blå gruppe
Trøsken Idrettslag   Ski  
Påmeldingsfrist: 30. Okt 2019
Treningsbonansa, her er det masse…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 11
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 25. Okt 2019
Påmelding for Jenter 11 (f. 2008)Fredag 1.…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 12
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 25. Okt 2019
Påmelding for Jenter 12 (f. 2007)Fredag 1.…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 00:00
Senkveld på Stoppen for gutter og jenter 2007
Morten Hansen   Fotball   Nøsteveien 70 Fredag 20. september fra 17.45- ca 20.00…
Fre 1 Nov
kl 18:30 - 22:00
Årsfest
Lars Strøm   Samfunnshuset
Fre 1 Nov
kl 19:00 - 20:00
Lagcup i bedriftsbowling
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sør Amfi
Påmeldingsfrist: 13. Sep 2019
Bowlingutvalget ønsker velkommen til…
Fre 1 Nov
kl 19:00 - 22:30
Sesongavslutning
Trollheimen Sykkelklubb   Fest   Brekkøya camping
Påmeldingsfrist: 29. Okt 2019
Trollheimen sykkelklubb inviterer sine medlemmer…
Lør 2 Nov
kl 00:00 - 23:30
[Tournament]: (Frogner) Frøgnerhøna
Badminton   Badminton   Trondheimsvegen 350, 2016 Frogner Information about the tournament can be found…
Lør 2 Nov
kl 08:00 - 12:30
Back to the 80's & 90's
Forus Sportssenter   Gruppetimer   Forus Sportssenter Velkommen til morsom "retro"…
Lør 2 Nov
kl 08:30 - 15:00
Kråkecup 2019
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 28. Okt 2019
Moss Atletklubb har gleden av å invitere…
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 15:00
Kvist og ryddedugnad
Trøsken Idrettslag  
Påmeldingsfrist: 1. Nov 2019
Vår årlige kvist- og ryddedugnad…
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 18:00
FotballLørdag i Forus Sportssenter!
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Forus Sportssenter
Påmeldingsfrist: 1. Nov 2019
Bedriftsfotballen er snart slutt for i…
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 22:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 8
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 26. Okt 2019
Påmelding for Jenter 8 (f.…
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 22:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 8
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 26. Okt 2019
Påmelding for Gutter 8 (f.…
Lør 2 Nov
kl 10:00 - 20:00
Høst-Cup Mix-Volleyball
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sandslivegen 100
Påmeldingsfrist: 22. Okt 2019
Volleyballutvalget inviterer Volleyball-lagene…
Lør 2 Nov
kl 10:00 - 16:00
Loppemarked og Bruktklærsalg
Torpo IL   Annet   Torpovegen 370 LOPPEMARKED OG BRUKTKLÆRSALG LØRDAG…
Lør 2 Nov
kl 16:00 - 23:00
Senior avslutning
Varteig IL   Fotball   Lundeveien 87
Lør 2 Nov
kl 16:00 - 18:00
Swing-Rock
Geir Midtgard   Dans   Swing-Rock nybegynnerkurs, del 2
Lør 2 Nov
kl 18:00 - 00:00
Sesongavslutning 2.november
Indre Østfold OK   Informasjon om sesongavslutning kommer i…
Søn 3 Nov
kl 09:00 - 21:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 7
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 27. Okt 2019
Påmelding for Jenter 7 (f.…
Søn 3 Nov
kl 09:00 - 21:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 7
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 27. Okt 2019
Påmelding for Gutter 7 (f.…
Søn 3 Nov
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Man 4 Nov
kl 10:30 - 13:00
Trening på dagtid m/åpen kiosk
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 10.30-11.30 Sterk og stødig Trenger…
Man 4 Nov
kl 14:30 - 16:30
Inkluderende idrett
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Gratis lavterskel tilbud for barn i…
Man 4 Nov
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 4 Nov
kl 16:30 - 20:00
Moro med ponni i Aurdal
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Barneidrett   Stasjkonsgoto 41 Alle barn i Aurdal som liker hest inviteres til…
Man 4 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 4 Nov
kl 17:30 - 21:00
Stall-Gjengen
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Barneidrett   Stasjonsgoto 41 Fra november i 2019 blir det et nytt tilbud for…
Man 4 Nov
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 4 Nov
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsserie innefotball Stangehallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 21. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Man 4 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 5 Nov
kl 11:00 - 13:00
Gågruppe
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Å gå tur er noe av det beste vi kan…
Tir 5 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 3.løp Fevik
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Hauslandsveien Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 5 Nov
kl 19:00 - 22:00
Vinterserien i Ålesund
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sjømannsvegen 16 Serien sparkes igang i november og avsluttes i…
Tir 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 5 Nov
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsserie innefotball Kongsvingerhallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 21. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Tir 5 Nov
kl 21:00 - 22:00
New beginner course
  Eikenga 4
Tir 5 Nov
kl 21:00 - 22:00
Beginner+ training
  Eikenga 4
Tir 5 Nov
kl 21:00 - 23:00
Advanced training
  Eikenga 4
Tir 5 Nov
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Ons 6 Nov
kl 09:45 - 13:00
Trening på dagtid m/åpen kiosk
Utleira IL   Annet   Utleirahallen, Utleirvegen 99 09.45-10.15 Yoga for godt voksne (Enjoyballroom)…
Ons 6 Nov
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 6 Nov
kl 18:00 - 20:00
Luftpistol
Hamar Sportsskytterklubb (HSK)   Skyting   Ankerskogen Åpent stevnePåmelding på…
Ons 6 Nov
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 6. november kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 6 Nov
kl 19:00 - 20:30
Premieutdeling for Sørdalskarusellen 2019
Litrim   Løp   Slik så premiebordet ut i fjor!Onsdag 6.…
Ons 6 Nov
kl 19:00 - 21:00
Vintertrening - Brekkåsen idrettsbarnehage
Melhus IL - Orientering   Orientering  
Ons 6 Nov
kl 20:00 - 21:00
Gratis basistrening for medlemmer
Utleira IL   Utleirahallen, Utleirvegen 99 Basistrening har fokus på styrke,…
Ons 6 Nov
kl 21:15 - 22:30
West Coast Swing 3
OSI Dans   Dans   Møllergata 6
Påmeldingsfrist: 6. Nov 2019
Startdato 21.august - sluttdato 6.november
Tor 7 Nov
kl 16:00 - 18:00
Trappecupen - Løp 1
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Jonas Lies vei 65
Påmeldingsfrist: 7. Nov 2019
Velkommen til Trappecupen 2019!Trappecupen…
Tor 7 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 7 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 7 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 7 Nov
kl 17:30 - 22:00
SUSBIL - innefotball cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Forus Sportssenter Innefotball med SUSBILVelkommen til…
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 4, 7.-8. november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 4,…
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 7 Nov
kl 20:00 - 23:00
Vinterserien 2019/20 - Fotball i Sørlandshallen
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Sørlandshallen Velkommen til sesongen 2019/20 i Vinterserien,…
Tor 7 Nov
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Tor 7 Nov
kl 21:00 - 23:00
New beginner course
  Eikenga 4
Tor 7 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 8 Nov
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 2   Basket   For mer informasjon om denne treningen,…
Fre 8 Nov
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 11
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 29. Okt 2019
Påmelding for Gutter 11 (f. 2008)Fredag 8.…
Fre 8 Nov
kl 18:00 - 15:00
NBF utviklingssamling
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 30. Okt 2019
Norges bryteforbund arrangerer i samarbeid med…
Fre 8 Nov
kl 18:00 - 15:00
Landslagsamling Ungdom og Junior
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 5. Nov 2019
Fre 8 Nov
kl 18:00 - 21:00
Lillehammer Indoor Cup
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45, Håkons hall
Påmeldingsfrist: 16. Okt 2019
Vi har gleden av å invitere til nok en…
Lør 9 Nov
kl 00:00 - 23:30
[Tournament]: (Vestre Aker) Racketspesialisten.no
Badminton   Badminton   Jarbakken 1, 0767 Oslo Information about the tournament can be found…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - volleyball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Volleyball   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - curling
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - fotball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugarhallen Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - bowling
Rogaland bedriftsidrettskrets   Bowling   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - håndball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Handball   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 10:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 10
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmeldingsfrist: 30. Okt 2019
Påmelding for Jenter 10 (f.…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 23 Okt
kl 20:00 - 21:00
Gratis basistrening for medlemmer
Utleira IL   Utleirahallen, Utleirvegen 99
Basistrening har fokus på styrke,…   Les mer  
Ons 23 Okt
kl 19:00 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Ons 23 Okt
kl 19:00 - 20:30
TSI SURK
Tromsøbadet   Annet  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 23 Okt
kl 19:00 - 20:30
Sekretariats kur
  Øraker skole samlingssal
  Les mer  
Ons 23 Okt
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 23. oktober kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Onsdagstur i området rundt Flatøy.…   Les mer  
Ons 23 Okt
kl 18:30 - 20:30
Trenerforum
Dag Espen Conradsen   Fotball   holta
Alle trenere i Lillesand Fotball er velkommen til…   Les mer  
Ons 23 Okt
kl 18:30 - 20:15
West Coast Swing 1
OSI Dans   Dans   Møllergata 6
Startdato 21. august - sluttdato 23. oktober   Les mer  
Ons 23 Okt
kl 18:00 - 20:30
Hyggekveld/Sesongavslutning
Bodil Frydenlund   Annet   Vollbo
Hyggekveld høst 19.docx   Les mer  
Ons 23 Okt
kl 17:30 - 20:30
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 14:00
Åpningsturnering
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 85
Bowlingutvalget på Romerike inviterer til…   Les mer  
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…   Les mer  
Man 21 Okt
kl 21:00 - 01:00
Innendørsserie i 5er-fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Innendørsserie 2019-2020Harstad…   Les mer  
Man 21 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie i LSK-Hallen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Leiraveien 2
Merk! Påmeldingsfristen er utvidet til 30.…   Les mer  
Man 21 Okt
kl 19:00 - 23:00
Innendørsserien i Fotball Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Trondheim Spektrum, Klostergata 90
Innendørsfotball er en stadig…   Les mer