Dato Navn
Ons 1 Apr
kl 11:30 - 12:30
Sterk og stødig
Klubbhuset   Karianne Ø
Ons 1 Apr
kl 12:00 - 00:00
Ti på topp Vestfold 2020
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ti på topp   vestfold Ti på topp gjør det enkelt å…
Ons 1 Apr
kl 14:00 - 16:00
Trening
Stryn T&IL - Fotball   Fotball
Ons 1 Apr
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Ons 1 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons 1 Apr
kl 17:00 - 20:00
Bedriftsfotball Sør-Rogaland 2020 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Sør-Rogaland Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…
Ons 1 Apr
kl 17:00 - 20:00
Bedriftsfotball Nord-Rogaland 2020 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugesund Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…
Ons 1 Apr
kl 17:30 - 17:30
Løpekurs i Ski
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Idrettsveien 35 B
Påmeldingsfrist: 18. Mar 2020
Merk: Kurset er utsatt på grunn av…
Ons 1 Apr
kl 18:00 - 20:00
Demoarrangement
Per Markus Edvardsen   Dressur   Trondheimsveien 184 Beskrivelse av arrangement!
Ons 1 Apr
kl 18:30 - 21:00
EMS frivillige
Møterom   Geir BG
Ons 1 Apr
kl 18:30 - 20:00
Friidrettstrening 2008-2009 og 2010-2012
Fride Vullum-Bruer   Trening for 2010-2012 avsluttes ca 19:30 Trening…
Ons 1 Apr
kl 20:00 - 21:30
AVLYST, inntil viadre - Onsdagstreninga - på ski o
Hovdebygda IL  
Ons 1 Apr
kl 20:00 - 22:00
2.div herre: AK28 - Herkules
Herre A   Gimlehallen
Tor 2 Apr
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
Vesterålen Vertikal   Trollfjordveggen Vi arrangerer barneklatring hver torsdag kl.…
Tor 2 Apr
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
Tor 2 Apr
kl 17:00 - 22:00
Utleid
Utleie av klubbhus  
Tor 2 Apr
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Tor 2 Apr
kl 18:00 - 19:30
Innetrening - Brundalen skole
Nidarøst, OK   Ballspill, styrke, spenst, bøy og tøy
Tor 2 Apr
kl 18:00 - 20:00
KLUBBMESTERSKAP
Kjærstad IL   Året klubbmesterskap, klassisk stil
Tor 2 Apr
kl 18:00 - 20:00
test
Bloc B.I.L.   test
Tor 2 Apr
kl 18:30 - 19:00
13 + trening, AVLYST ut april
Hovdebygda IL   Bondalseidet, sjå periodeplan og på…
Tor 2 Apr
kl 18:30 - 20:30
Svømming for alle!
Trening rekrutt  
Tor 2 Apr
kl 18:30 - 19:30
Løping ute
Trening 13+ år   Fra Kurland skole
Tor 2 Apr
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte i Melhus Idrettsråd 2. april 2020
Melhus Idrettsråd  
Tor 2 Apr
kl 19:00 - 22:00
Torsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Tor 2 Apr
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er i Gymsalen on…
Tor 2 Apr
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening i gymsal
Trening 13+ år   Kurland skole
Tor 2 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress 9er A  
Tor 2 Apr
kl 20:00 - 22:00
Roy Tømte
Møterom 2. etasje   Fotballstyremøte
Fre 3 Apr
kl 14:00 - 16:00
AVLYST- Trondheim skishow: hva betyr teknologi for
  Seminar  
Påmeldingsfrist: 1. Apr 2020
AVLYST
Fre 3 Apr
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Fre 3 Apr
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK   Åpent for alle, men oftest er det flertallet…
Fre 3 Apr
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Fre 3 Apr
kl 18:00 - 20:00
ungdomsklubben
Klubbhuset  
Fre 3 Apr
kl 20:00 - 22:00
Svømming Stintahallen
Arendal Kajakklubb   Gratis svømmetrening + badstu for medlemmer.…
Lør 4 Apr
kl 10:00 - 18:00
NM junior
Kobra BTK  
Lør 4 Apr
kl 12:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK   Kamp
Lør 4 Apr
kl 15:00 - 16:00
KM Terrengløp
Fjellhug/Vereide IL   Friidrett   Kreklingen 4 4. april 2020: KM Terrengløp/ 2. runde i…
Søn 5 Apr
kl 12:00 - 13:30
Bueskyting til hest
Elveli Kjøre- og Rideklubb   Hestesport   Elveliveien 31 I samarbeid med Oslo Bueskyttere holder vi kurs i…
Søn 5 Apr
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
Søn 5 Apr
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld MVG
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er det…
Søn 5 Apr
kl 20:00 - 22:00
Den nasjonale studenttennisdivisjonen
  Oslo Tennisarena
Søn 5 Apr
kl 21:30 - 23:00
Trening Manglerudhallen
Holmlia Menn Senior A  
Man 6 Apr
kl 09:00 - 23:30
Springkarusell virtuelt løp
Vestland Bedriftsidrettskrets   Løp   Hjemme hos deg selv Beskrivelse kommer
Man 6 Apr
kl 11:00 - 14:00
Fotball - Uteserien
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Påmelding fotball - Uteserien Kr.sandFrist…
Man 6 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man 6 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK   For nybegynnere
Man 6 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK   For nybegynnere
Man 6 Apr
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Merk: Bowlingserien er utsatt på grunn av…
Man 6 Apr
kl 17:30 - 20:00
Træff A-lag
Træff SK   Spillermøte
Man 6 Apr
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK   For unge konkurransespillere
Man 6 Apr
kl 18:15 - 18:45
Trening på Rom skole
Indre Østfold OK   Yngste gruppe ( også nybegynnere) trener ute…
Man 6 Apr
kl 18:30 - 19:30
Sirkeltrening på klubbhuset
Arendal Kajakklubb   Sirkeltrening er et tilbud til klubbens…
Man 6 Apr
kl 19:00 - 20:00
CelsaSpinn
Celsa Armeringsstål BIL   Sykling   CelsaSpinn på Family Sports Club på…
Man 6 Apr
kl 19:00 - 20:00
AVLYST: Styrketrening. Hovden skule. Gymsalen
Hovdebygda IL  
Man 6 Apr
kl 19:00 - 13:00
Test
Bloc B.I.L.   Test
Man 6 Apr
kl 20:00 - 21:45
Practice
Ultimate Frisbee   Trimveien 4 Indoor practice, bring water and indoor shoes!
Man 6 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening AFSK A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man 6 Apr
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK   For voksne damer. Mye bordtennis og latter!
Tir 7 Apr
kl 08:00 - 17:00
Landssamling
Kisen Miniatyrskytterlag  
Tir 7 Apr
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK   For alle som har lyst og anledning til å spille…
Tir 7 Apr
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Tir 7 Apr
kl 16:00 - 23:00
Bedriftsserien i Fotball Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress Info om seriespillet Seriespillene…
Tir 7 Apr
kl 18:00 - 20:00
Kopiere skjema fra arrangement med ID
Per Markus Edvardsen  
Tir 7 Apr
kl 18:00 - 20:00
Test av registrering
Per Markus Edvardsen   asdasd
Tir 7 Apr
kl 18:00 - 20:00
Volleyball
Fjellblom IL   Velkommen til volleyball på Åsvang skule.
Tir 7 Apr
kl 18:00 - 20:00
test
Joakim Lund Rangel   test
Tir 7 Apr
kl 18:00 - 20:00
test
Joakim Lund Rangel   test
Tir 7 Apr
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK   1. tirsdag i måneden er det trening for alle…
Tir 7 Apr
kl 18:30 - 20:00
Trening Blaker A-lag
Aursmoen kunstgress 9er B   Trening BLAKER A-lag
Tir 7 Apr
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…
Tir 7 Apr
kl 19:00 - 21:00
Test
Amine Mouafik  
Tir 7 Apr
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK   For voksne som ikke spiller konkurranser
Tir 7 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening M34
Aursmoen kunstgress 9er B  
Tir 7 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress 9er A  
Ons 8 Apr
kl 09:00 - 14:00
Sandfjellrennet
Sokna IL - Langrenn   Ski  
Ons 8 Apr
kl 11:30 - 12:30
Sterk og stødig
Klubbhuset   Karianne Ø
Ons 8 Apr
kl 14:00 - 16:00
Trening
Stryn T&IL - Fotball   Fotball
Ons 8 Apr
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Ons 8 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons 8 Apr
kl 18:00 - 20:30
Onsdagstur
Arendal Kajakklubb   Lavterskeltilbud for alle medlemmer. Møt opp…
Ons 8 Apr
kl 18:30 - 20:00
Friidrettstrening 2008-2009 og 2010-2012
Fride Vullum-Bruer   Trening for 2010-2012 avsluttes ca 19:30 Trening…
Ons 8 Apr
kl 20:00 - 21:30
AVLYST, inntil viadre - Onsdagstreninga - på ski o
Hovdebygda IL  
Tor 9 Apr
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
Vesterålen Vertikal   Trollfjordveggen Vi arrangerer barneklatring hver torsdag kl.…
Tor 9 Apr
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
Tor 9 Apr
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Tor 9 Apr
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er i Gymsalen on…
Tor 9 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress 9er A  
Fre 10 Apr
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Fre 10 Apr
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK   Åpent for alle, men oftest er det flertallet…
Søn 12 Apr
kl 08:00 - 11:00
Træff A-lag
Træff SK  
Søn 12 Apr
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
Søn 12 Apr
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld MVG
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er det…
Søn 12 Apr
kl 20:00 - 22:00
Den nasjonale studenttennisdivisjonen
  Oslo Tennisarena
Man 13 Apr
kl 10:00 - 14:00
Rundtur Signebøenfjellet (Vammen)
Tistedalen FL   Samkjøring fra P-plass Risum vgs (RV 220) kl.…
Man 13 Apr
kl 12:00 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK   Kamp
Man 13 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK   For nybegynnere
Man 13 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK   For nybegynnere
Man 13 Apr
kl 18:00 - 20:00
Brann - Stabæk
Bjørn Ove Astrup   Fotball   Brann stadiön
Påmeldingsfrist: 12. Apr 2020
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…
Man 13 Apr
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK   For unge konkurransespillere
Man 13 Apr
kl 19:00 - 20:00
CelsaSpinn
Celsa Armeringsstål BIL   Sykling   CelsaSpinn på Family Sports Club på…
Man 13 Apr
kl 19:00 - 20:00
AVLYST: Styrketrening. Hovden skule. Gymsalen
Hovdebygda IL  
Man 13 Apr
kl 20:00 - 21:45
Practice
Ultimate Frisbee   Trimveien 4 Indoor practice, bring water and indoor shoes!
Man 13 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening AFSK A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man 13 Apr
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK   For voksne damer. Mye bordtennis og latter!
Tir 14 Apr
kl 10:00 - 12:00
Utleid
Utleie av klubbhus  
Tir 14 Apr
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK   For alle som har lyst og anledning til å spille…
Tir 14 Apr
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Tir 14 Apr
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 1. løp Hove
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Løp   Hoveveien 100 Velkommen til årets første…
Tir 14 Apr
kl 17:00 - 17:00
Bli Sprekere, Lillestrøm
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Merk: Timene er utsatt på grunn av…
Tir 14 Apr
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Merk: Bowlingserien er utsatt på grunn av…
Tir 14 Apr
kl 17:30 - 18:30
Finn løpegleden i Kongsberg!
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp  
Tir 14 Apr
kl 18:00 - 20:30
Årsmøte 2020
Lensvik IL   Møte   Øyangsveien 890 Årsmøtet 2020 er utsatt som…
Tir 14 Apr
kl 18:00 - 20:00
Volleyball
Fjellblom IL   Velkommen til volleyball på Åsvang skule.
Tir 14 Apr
kl 18:30 - 20:00
SU Håndball
Møterom   Geir BG
Tir 14 Apr
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK   1. tirsdag i måneden er det trening for alle…
Tir 14 Apr
kl 18:30 - 20:00
Trening Blaker A-lag
Aursmoen kunstgress 9er B   Trening BLAKER A-lag
Tir 14 Apr
kl 19:00 - 20:00
Yoga Sandefjord 10 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyskole, Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 14 Apr
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…
Tir 14 Apr
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK   For voksne som ikke spiller konkurranser
Tir 14 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball: Fredrikstadserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Merkurveien 4 Vårens vakreste fotballeventyr i…
Tir 14 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball: Haldenserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Strupeveien 18 Vårens og omsider høstens mest…
Tir 14 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening M34
Aursmoen kunstgress 9er B  
Tir 14 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress 9er A  
Ons 15 Apr
kl 11:00 - 14:00
Onsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Ons 15 Apr
kl 14:00 - 16:00
Trening
Stryn T&IL - Fotball   Fotball
Ons 15 Apr
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Ons 15 Apr
kl 15:15 - 16:15
Bootcamp 2020
Allsport   Annet  
Påmeldingsfrist: 15. Apr 2020
Påmelding til BootcampMed Ola Nyeggen…
Ons 15 Apr
kl 17:00 - 18:00
Yoga Horten 10 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Alva Yoga, Storgata 98 Kom på yoga etter jobb, og finn igjen…
Ons 15 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons 15 Apr
kl 18:00 - 20:30
Onsdagstur
Arendal Kajakklubb   Lavterskeltilbud for alle medlemmer. Møt opp…
Ons 15 Apr
kl 18:00 - 20:00
Gå-joggen - Jernbanemuseet
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp   Dato: Onsdag 15.AprilArrangør: Jernbanen…
Ons 15 Apr
kl 18:30 - 20:00
Friidrettstrening 2008-2009 og 2010-2012
Fride Vullum-Bruer   Trening for 2010-2012 avsluttes ca 19:30 Trening…
Ons 15 Apr
kl 19:00 - 21:00
Styremøte - Norwegian Sport Tech
  Annet   Skype
Ons 15 Apr
kl 20:00 - 21:30
AVLYST, inntil viadre - Onsdagstreninga - på ski o
Hovdebygda IL  
Tor 16 Apr
kl 06:00 - 00:00
SVANE CUP 17-19. april 2020
Håndball   Handball   Postboks 108
Påmeldingsfrist: 1. Feb 2020
SVANE CUP 17.-19.april 2020Hei…
Tor 16 Apr
kl 16:00 - 17:00
Yoga kurs Flyt Yoga Hamar, 10 ukers
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storhamargata 32 10 ukers yogakurs hos Flyt yoga HamarTorsdager…
Tor 16 Apr
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
Vesterålen Vertikal   Trollfjordveggen Vi arrangerer barneklatring hver torsdag kl.…
Tor 16 Apr
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Merk: Bowlingserien er utsatt på grunn av…
Tor 16 Apr
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
Tor 16 Apr
kl 17:00 - 22:00
Utleid
Utleie av klubbhus  
Tor 16 Apr
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Tor 16 Apr
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte
Sør-Odal Idrettsråd  
Tor 16 Apr
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er i Gymsalen on…
Fre 17 Apr
kl 06:00 - 23:30
Svane-cup 2020
I.L. Giv Akt  
Påmeldingsfrist: 15. Mar 2020
Fre 17 Apr
kl 09:30 - 14:00
NM i livredning 2020
Sjøstjerna Svømme- og Livredningsklubb   Svømming   Ankerskogvegen 7
Påmeldingsfrist: 15. Feb 2020
NM i livredning 2020Romerike Krets og Norges…
Fre 17 Apr
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Fre 17 Apr
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK   Åpent for alle, men oftest er det flertallet…
Fre 17 Apr
kl 16:30 - 18:00
Video
Herre A-lag  
Fre 17 Apr
kl 18:00 - 16:00
Quart Cup 2020
Håndball   Handball   Gimlehallen
Påmeldingsfrist: 1. Mar 2020
 Velkommen til turnering 17-19 april…
Fre 17 Apr
kl 18:00 - 20:00
UTSATT/AVLYST Kickoff for barnefotballen
Ottestad IL - Fotball   11.03.2005: Kickoff blir AVLYST av hensyn til…
Fre 17 Apr
kl 18:00 - 20:00
Opplandspokalen 17-19.04.2020
KIL Turn  
Påmeldingsfrist: 4. Mar 2020
Til Rekrutt/Junior,Junior og Senior på…
Fre 17 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bursdagsfeiring
Rana Fotballklubb   80 årsdag
Fre 17 Apr
kl 18:00 - 20:00
ungdomsklubben
Klubbhuset  
Lør 18 Apr
kl 00:00 - 23:30
[Team series T1]: Serierunde 4 / Series round 4
Badminton   Badminton   More information will come. Changes may follow.
Lør 18 Apr
kl 08:00 - 16:00
AVLYST! Vår-Cup 2020 - Mix Volleyball
Vestland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sandslivegen 100, Sandslihallen
Påmeldingsfrist: 19. Mar 2020
AVLYST - pga Koronaepedemien.Volleyballutvalget…
Lør 18 Apr
kl 09:00 - 17:00
Utsett av båter fra vinteropplag
Oslo Seilforening   Dugnad   Lille Herbern Utsett av båter fra vinteropplag…
Lør 18 Apr
kl 10:00 - 14:00
Bobledugnad
Ljan Tennisklubb   Dugnad   Gladvollveien 21 18. april kaller vi inn alle medlemmer og…
Lør 18 Apr
kl 10:00 - 17:00
Eikanger IL vår cup
Eikanger Idrettslag   Fotball   Ostereidet idrettspark, Alver
Påmeldingsfrist: 13. Apr 2020
Lørdag 18 april 2020 arrangerer Eikanger…
Lør 18 Apr
kl 10:00 - 16:00
Vårspretten
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Seljestadhallen
Påmeldingsfrist: 12. Mar 2020
Vårspretten er, i tråd med…
Lør 18 Apr
kl 10:00 - 10:30
Eurico Mariente Kurs
Arendal/Grimstad Rideklubb   Påmelding til post@agrideklubb.no
Lør 18 Apr
kl 10:00 - 23:00
A kamp, herrer senior
Klubbhuset  
Lør 18 Apr
kl 13:00 - 00:00
Activity without name
Gubbestua   Mulig leie: Anita Heggelund, tlf 47027874
Lør 18 Apr
kl 18:00 - 20:00
Feiring Hamar Skiklubb 60 år?
Gubbestua  
Søn 19 Apr
kl 10:00 - 15:30
Eurico Mariente Kurs
Arendal/Grimstad Rideklubb  
Søn 19 Apr
kl 11:00 - 14:00
TFL-dagen i Tistedalen Skianlegg
Tistedalen FL   Aktiviteter for hele familien med alle grupper. …
Søn 19 Apr
kl 11:00 - 13:00
Sonerenn storslalåm
Hemsedal IL - Alpint   Les mer her
Søn 19 Apr
kl 15:30 - 17:30
3.div dame: AK28 - Grane 2
Dame A   Odderneshallen
Søn 19 Apr
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
Søn 19 Apr
kl 20:00 - 22:00
Den nasjonale studenttennisdivisjonen
  Oslo Tennisarena
Man 20 Apr
kl 16:30 - 19:00
Sparekassa orienteringskarusell 2020- løp 1
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Tjenndalen Det er fri start mellom kl. 16.30 og 18.00. Du…
Man 20 Apr
kl 17:00 - 20:00
Introkurs med Kent Are
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård
Påmeldingsfrist: 16. Apr 2020
Grunnleggende om sikkerhet og padling. Du…
Man 20 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK   For nybegynnere
Man 20 Apr
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK   For nybegynnere
Man 20 Apr
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Merk: Bowlingserien er utsatt på grunn av…
Man 20 Apr
kl 18:00 - 20:00
Fotball: Mosseserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   De planlagte sommerseriene i Fredrikstad, Moss og…
Man 20 Apr
kl 18:10 - 19:10
Løpsintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Friidrettsbanen INTERVALLER MED…
Man 20 Apr
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK   For unge konkurransespillere
Man 20 Apr
kl 19:00 - 20:00
CelsaSpinn
Celsa Armeringsstål BIL   Sykling   CelsaSpinn på Family Sports Club på…
Man 20 Apr
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsfotball Ørsta/Volda 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Til våren starter vi opp…
Man 20 Apr
kl 19:00 - 20:00
AVLYST: Styrketrening. Hovden skule. Gymsalen
Hovdebygda IL  
Man 20 Apr
kl 20:00 - 21:45
Practice
Ultimate Frisbee   Trimveien 4 Indoor practice, bring water and indoor shoes!
Man 20 Apr
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK   For voksne damer. Mye bordtennis og latter!
Tir 21 Apr
kl 10:00 - 12:00
Utleid
Utleie av klubbhus  
Tir 21 Apr
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK   For alle som har lyst og anledning til å spille…
Tir 21 Apr
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Tir 21 Apr
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 2. løp Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Terje Løvås vei 10 Velkommen til årets andre løp i…
Tir 21 Apr
kl 16:00 - 20:00
Introkurs i lerdueskyting
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dælimosen 50
Påmeldingsfrist: 18. Mar 2020
Kurset er utsatt på grunn av…
Tir 21 Apr
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK   Video
Tir 21 Apr
kl 18:00 - 20:00
Springkarusellen 2020 Løp 3
Vestland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet ved Sletten senter Vi ønsker velkommen til 3. løpet…
Tir 21 Apr
kl 18:00 - 22:00
BILJARD - Gratis introduksjons kveld for medlemmer
Innlandet bedriftsidrettskrets   Torggata 72 Hamar Biljardklubb ønsker velkommen til en…
Tir 21 Apr
kl 18:00 - 20:00
Volleyball
Fjellblom IL   Velkommen til volleyball på Åsvang skule.
Tir 21 Apr
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK   1. tirsdag i måneden er det trening for alle…
Tir 21 Apr
kl 18:30 - 19:30
Terrenkgkarusellen
Otra IL  
Tir 21 Apr
kl 19:00 - 12:00
Tromsøkarusellen 2020
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Kvaløyvegen 38, Folkeparken Terminliste Tromsøkarusellen 2020 er…
Tir 21 Apr
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…
Tir 21 Apr
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…
Tir 21 Apr
kl 19:00 - 21:30
Styremøte basketgruppen
Kjelsås IL - Basketball   Møte   Vi møtes i A.11 - agenda sendes ut…
Tir 21 Apr
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK   For voksne som ikke spiller konkurranser
Tir 21 Apr
kl 22:00 - 00:00
Håndball - styremøte
Møterom 2. etasje  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 31 Mar
kl 20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 20:00 - 21:30
Trening M34
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…   Les mer  
Tir 31 Mar
kl 18:00 - 23:00
Styremøte Hovedlaget
Møterom Naffen (Styrerommet)  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 17:00 - 19:59
Aktivitetstur med Terrengkarusellen
Kristiansand   Løp   Baneheia/Fant Olsen
Terrengkarusellen under virusepidemienGrunnet…   Les mer  
Man 30 Mar
kl 18:00 - 20:00
Finn løpegleden via oppfølging på nett!
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp  
Har du lenge hatt lyst til å komme i gang…   Les mer  
Man 30 Mar
kl 18:00 - 20:00
Finn løpegleden via oppfølging på nett!
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp  
Har du lenge hatt lyst til å komme i gang…   Les mer  
Man 30 Mar
kl 16:00 - 20:00
Golf: Serien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Golf  
Bli med på Bedriftsidrettens golfserie -…   Les mer  
Tor 26 Mar
kl 13:00 - 17:00
Betaling for Terrengkarusellen Kristiansand 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Henrik Wergelandsgate 4
Velkommen til Terrengkarusellen i…   Les mer  
Ons 25 Mar
kl 18:00 - 19:00
Buldretur til Fontainebleau [FULLT/FULLY BOOKED]
Klatring  
Vi i OSI Klatring er veldig glade for å…   Les mer  
Tir 24 Mar
kl 18:00 - 18:00
Løpekurs i Lillestrøm
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Leiraveien 2
Kurset er utsatt på grunn av…   Les mer  
Man 23 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli sprekere Bugårdshallen - 9 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Bugårdshallen, Sportsveien
Bli Sprekere med fysioterapeut Juliane Næss…   Les mer  
Man 16 Mar
kl 18:00 - 19:00
Sarves Alta Opp&Ned 2020
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Skoleveien 6
Vi gjentar fjorårets suksess. Årets…   Les mer  
Man 16 Mar
kl 17:00 - 20:00
Vikingcup 2020
Innlandet bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2
Velkommen til Vikingcup 2020.I tradisjonens tro…   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 21:00 - 22:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5
RinkbandyUtvalget i Asker og Bærum innbyr…   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 19:30 - 20:00
Stengt for all aktivitet. Tar ikke i mot bookinger
Utleie av klubbhus  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25
Velkommen!Effektiv styrketreningsøkt som…   Les mer  
Tor 5 Mar
kl 17:00 - 17:00
Sprekere Bootcamp Torsdager 5 uker
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25. I gymsalen.
Velkommen!Sprekere Bootcamp passer for både…   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 17:30 - 18:30
Løpekurs for nybegynnere 2. Finn løpegleden!
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Friidrettsbanen på Marienlyst
Løpekurs for nybegynnere/ferske…   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 16:55 - 18:00
Hverdagsyoga
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Yoga   Frisklivssentralen Inngang B. Shwartz gate 6.
Timen holdes av fysioterapeut Carina…   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 16:30 - 17:30
Løpekurs for nybegynnere 1. Finn løpegleden!
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Friidrettsbanen på Marienlyst
Løpekurs for nybegynnere/ferske…   Les mer  
Man 2 Mar
kl 18:00 - 18:00
Styrketrening for løpere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Danvikgata 25. I gymsalen.
Velkommen!Bli en bedre løper og hold deg…   Les mer  
Man 2 Mar
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp Mandager 8 uker
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Gymsalen på Drammen Videregående. Danvikgata 25.
 Velkommen!Sprekere Bootcamp passer for…   Les mer  
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 23:00
Volleyball Mix-serie vår 2020, Breivikahallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2, Breivikahallen
Volleyball Mix-serie vår 2020,…   Les mer  
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 20:00
3-er fotball serie vår 2020, Breivikahallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Breiviklia 2, Breivikahallen
3-er Innendørsserie vår 2020,…   Les mer  
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 08:00
Ute på tur, aldrig sur
  Gullhaugveien 7
Sykle til jobben starter opp   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 20:00 - 22:00
Miniserie Volleyball Verdal 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdal
Når: Miniserien i…   Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 18:30
Bli sprekere - styrke dameparti - Alta
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Skoleveien 6
Bli sprekere styrke damepartiSted:…   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 19:00 - 20:00
Vannaerobic
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Annet   Kysthospitalet i Stavern, Kysthospitalveien 61
Vannaerobic er en skånsom måte…   Les mer  
Tir 4 Feb
kl 19:00 - 21:30
Curlingserien - Vår 2020
Vestland Bedriftsidrettskrets   Curling   Loddefjordsveien 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 12:00 - 13:00
HIL huset opptatt
Halden IL  
70 årslag   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
Squash 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash  
BeskrivelsePraktisk informasjon:- Seriespill og…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 01:00 - 23:30
Søknad om bruk av bowlingspiller
Vestland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 15:00 - 16:00
Åsen og Øvrelid Akademiet - vår 2020
Førde IL - Fotball   Fotball   Hafstadparken
             …   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke - for ansatte ved UNN Harstad
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal SPHR
Partiet er stoppet inntil videre på grunn…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere, Styrke - Bø
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli Sprekere, Bø frivillighetssentral…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:30 - 18:30
Mini stars Torsdager
LSKdans | Lillestrøm Sportsdansklubb   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Torsdagstrening med Michelle.   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:15 - 18:15
Styrke/kondisjon - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen